Post Top Ad

WSPÓŁPRACA

Wokół Dzieci to blog wiejskiej mamy, która oprócz swoich dzieciaków i malowniczej wsi kocha też książki, scrapbooking, podróże i prostą, ale smaczną kuchnię. Kocha też  dużo gadać i pisać. Znajdziesz tutaj to wszystko co kocham, podane zawsze z dużą dawką szczerych emocji. Jeśli cenisz naturalność w blogowaniu i chcesz poczytać o radościach i problemach kobiety - mamy podobnej do Ciebie, to zaglądaj do mnie często ! :) Na pewno Cię nie zawiodę. 

Jakie współprace mnie interesują ?


Chętnie podejmuję się wspólpracy dotyczących tego co lubię, czyli: dzieci, książki, scrapbooking, podróżowanie, kuchnia oraz gotowanie.
Prowadzisz firmę lub reprezentujesz markę i masz ciekawy pomysł na wspólne przedsięwzięcie ? Napisz do mnie koniecznie ! Z pewnością wspólnie uda nam się zrobić coś fajnego, co usatysfakcjonuje zarówno Ciebie, mnie,  jak i moich czytelników! 

wokoldzieciblog@gmail.com


Przykładowe formy współpracy:


  • konkurs 
  • testowanie i recenzja produktu/recenzja książki
  • baner na pasku bocznym bloga 
  • artykuł sponsorowany 
  • konkurs na Facebooku/konkurs na Instagramie 


Współpracuję długofalowo z kilkoma wydawnictwami i firmami.  Oto przykładowe marki z którymi dotychczas współpracowałam:Przykładowe teksty i akcje reklamowe na moim blogu:Nasza współpraca może wyglądać podobnie lub zupełnie inaczej. Zapraszam do kontaktu! :)
Post Top Ad

INSTAGRAM @ola_greszcz